Listopad 2010

Hannah Montana skončila!!!

8. listopadu 2010 v 16:14 | Karolína |  Miley Cyrus ( Hannah Montana )
V neděli v 10.00 nebo v 18.00 hodin jste mohli být na disney channel svědky odhalení Hannah před světem. Sundala si paruku v přímém přenosu!!! Pokud jste to propásli, tak máte čeho litovat, ale brzy se to určo objeví na netu! Podle mě byl film Hannah Montana velmi propracovaný, ale závěr byl zkrátka odfláknutý. Pokud chcete přesný popis posledního dílu- odhalení, pište na mail kajisekkkk@seznam.cz a já vám ho pošlu přesně popsaný....

hann

Bastardi

8. listopadu 2010 v 16:09 | BRAVO |  Filmy

V říjnu s i svou premiéru odbyl nový český film z prostředí praktické školy.
Praktické, dříve zvláštní školy. Příběh bez přetvářky, klišé a povrchností. Příběh, který vychází ze skutečné události, která se stala na jedné takové škole tady v Česku.

O filmu
Parta násilnických žáků praktické školy je obviněná ze znásilnění a vraždy mladé praktikantky. Za svůj hrůzný čin nebyli zatím odsouzeni, a tak školu navštěvují dál.
Jako nový učitel tu nastupuje mladý muž, který k žákům s výchovnými problémy přistupuje úplně odlišně, a získává si tak sympatie jak jich samotných, tak kolegů kantorů.

Za jakým účelem ale právě do této školy přišel, zjistíš až v závěru celého příběhu.

Hrají: Tomáš Magnusek, Kristýna Leichtová, Patrik Koutný, Ladislav Potměšil, Jan Přeučil, Jan Šťastný, Partick ´Rytmus´ Vrbovský, Saša Rašilov a další.Moje hodnocení:

Tento film jsem viděla a všem ho doporučuju. Je určen pro mládež a hlavně to je i o mládeži. Pokud ale chcete zůstat slušnými dětičkami, na film radši nechod´te. Je plný násilí, vražd a sprostých slov, ale i super hlášek!!!

Justin randí se Selenou!!!

8. listopadu 2010 v 16:05 | bravo |  Justin Bieber

jb


Zdroj: Profimedia.cz

Smích, letmé doteky a držení za ruce! To všechno společně prožili Disney star Selena Gomez (18) a kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Na začátku ve čtvrtek totiž vyrazili na rande.
Pár zašel do Menichie´s frozen store na lahodný máslový koláč a podle místní obsluhy si oba společný čas očividně dost užívali: "Justin hltal Selenu pohledem a ona se chichotala jeho vtípkům. Byli tak sladcí!"

Když hvězdy z podniku odcházely, jeden druhému koupil malý dáreček, prý aby na ten den nezapomněli. "Nakonec vzala Selena Justina za ruku, propletli si prsty jak v nějakém romantickém filmu a takhle z podniku odešli. Moc jim to slušelo," prozradila místní číšnice.

O tom, že Justin chodí se Selenou se mluví už víc než čtrnáct dní. Nedávno byli spatřeni na zápase amerického fotbalu. "Tulili se k sobě a vůbec se nesnažili skrývat, že k sobě patří," tvrdí divák, který seděl jen pár sedadel od nich.

A co na to hvězdný pár? "Justin je zlatíčko," prohlásila jednou Sel na zpěvákovu adresu a Justin říká: "Jsem normální teenager jako každý jiný. Chci si užívat a Selena je skvělá!" Uvidíme, jak tohle randění dopadne.

Rodiče Miley se rozvádějí!!!!

8. listopadu 2010 v 16:04 | bravo |  Miley Cyrus ( Hannah Montana )

Obrovský smutek - tak shrnula Disney star své pocity, které v poslední době cítí ve své duši.
Ačkoli se blíží Vánoce a většina rodin se těší, že si je užije společně, v rodině Miley Cyrus (17) je teď všechno vzhůru nohama. Po dlouhých sedmnácti letech se totiž táta Billy Ray a máma Tish rozhodli, že svůj vztah ukončí?

Kromě Miley mají Cyrusovi syna Braisona (16) a dceru Noah (10), vychovávají dvě adoptované děti a Billyho syna z minulého vztahu. V Hollywoodu patřili k nejšťastnějším párům. Svět showbyznysu proto jejich rozchod maximálně šokoval.

Proč tak pevný svazek tedy skončil? Oficiálním důvodem, uvedeným na žádosti o rozvod, kterou manželé podali minulý týden, jsou neslučitelné rozdíly ve vztahu.

A Billyho blízký přítel k tomu dodává: "Poslední dobou se dost hádali. Myslím, že rozvod je to nejlepší co teď mohli udělat, aby do budoucna mohli být přáteli."

Včera pak Tish všem vzkázala: "Jistě si dokážete představit, jak těžké období teď prožíváme. I přes problémy v osobním životě ale nepřestáváme pracovat. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás i v tak nepříjemné situaci nepřestali podporovat!"
mc family

Miley Cyrus- who owns my heart- new klip

5. listopadu 2010 v 13:40 | Karolína |  Miley Cyrus ( Hannah Montana )
Ahojky, jsem tu s žhavou novinkou- Miley Cyrus má new klip!!! Koukni se zhodnot´ ho sama!!!


Hannah Montana forever- super závěr

4. listopadu 2010 v 7:17 | Karolína Kubenová |  Miley Cyrus ( Hannah Montana )
Na Disney Channel už hlásají, že mega závěr bude 7.11. 2010 v 10.00 hodin na Disney Channel... Má to být dvojitá porce seriálu Hannah Montana Forever!!! Takže: pokud máš v sobotu čas a máš program Disney Channel, tak se rozhodně koukej a možná to bude už ten velkolepý konec.... A i když ne, Hanneh je přece super a my budem trpělivé a počkáme si, že????

hann
ZDE hlásněte, aby Miley Cyrus přijela do Prahy, budu vám vděčná...