Demi Lovato a camp rock

19. září 2010 v 17:36 | Bravo Girl |  Disney films
Camp rock 2

Zdroj: Disney Channel

V sobotu 18. září bude mít na Disney Channelu v 10 hodin premiéru Camp Rock 2: Velký koncert. Určitě se dívej! O čem bude a jaké bylo natáčení ti už řekne v našem rozhovoru DEMI LOVATO!
Demi, co můžeme očekávat od dvojky Camp Rock?
Určitě se dočkáte mnohem víc dramatických situací, mnohem víc romantiky a mnohem víc muziky než bylo v jedničce. Bude to prostě lepší a větší! Rozhodně přibylo spousty šílených tanečních scének :), a super je i samotný soudtrack.

Užívala sis natáčení soundtracku k filmu?
Jasně, bylo to skvělé! Zavřeš se do studia a zpíváš tam spoustu nádherných písniček. Byla jsem z toho opravdu nadšená, hlavně když se natáčely společné písně. Těším se, jak to nakonec bude všechno znít, až se smíchají všechny hlasy a zvuky.

Řekla bys, že máš něco společného se svou postavou Mitchie z Camp Rock 2?
Ano, jsme si hodně podobné. Když jsem začala natáčet jedničku, neměla jsem před tím moc zkušeností s kamerou, byla jsem nejistá a hrozně jsem se styděla. A přesně taková byla i Mitchie. Teď už je to mnohem lepší a i Mitchie je v druhém pokračování sebejistější. Je to pro mě vážně velká zábava ji hrát, cítím se "s ní" pohodlně.

Mitchie se v Camp Rock 2 stane lídrem celého letního kempu. Cítíš se také jako lídr?
Občas ano, když cítím, že to může mít dobrý vliv na mé přátele, mladší sestru, fanoušky… Myslím, že je to přirozené, když jste v centru pozornosti, stejně jako já.

Máš někdy obavy ze slávy a pozornosti, která se na tebe obrací?
Ano, je to na mě určitý tlak, ale snažím se naučit se tomu přizpůsobit, zvyknout si. Je to prostě součást mé práce a toho, co dělám. Ale jsem ještě mladá, bavím se, nemám z toho žádné obavy :)

Jak se ti od jedničky Camp Rock změnil život?
Hodně jsem od té doby dospěla. Ne jenom jako já Demi, ale hodně i jako herečka. Necítím se tu už jako úplný nováček, což je super. Také se můžu mnohem víc rozhodovat o herectví a hudbě, protože do toho o něco víc vidím a víc si věřím :)

Kdo byl tvým vzorem, když si vyrůstala?
Vyrůstala jsem na show Disney Channelu, která se jmenuje Lizzie Maguire. Milovala jsem Hilary Duff, která tam hrála. Přála bych si mít podobnou kariéru jako ona, je prostě báječná a strašně moc ji respektuju. Snila jsem o zpívání a hraní, to už se mi splnilo. Ještě bych se moc ráda věnovala módě, třeba to také jednou přijde :)
Zabrousili jsme do módy… Kdo je tvá módní ikona?
Určitě Kim Kardashian. Mám na ní ráda, že není žádná vychrtlá modelka. Je to krásná žena s ženskými křivkami. Jsem ráda, že se často objevuje na stránkách časopisů. Je to vždycky tak osvěžující, vidět ji mezi těmi ostatními "průhlednými" modelkami. Navíc Kim nosí oblečení, které dokonale podtrhuje její tělo. Tohle se já stále ještě učím, je to úžasné.

Máš nějaké životní motto?
Mám jich oblíbených spoustu, i když teď beru každý den tak, jak přijde. Ale líbí se mi tohle: Život je tak jednoduchý, jak jednoduchý si ho sami uděláme.
Často se všichni stresujeme úkoly a prací, ale život je opravdu takový, jaký si ho uděláme. Takže užívejme si ho a bavme se! Buďme vděční za to, co máme, pamatujme si, odkud jsme a kde jsme vyrostli, ale to nejlepší, co pro sebe můžeme udělat, je usmát se a užívat si to, co máme.
Camp rock 2 v češtině si můžete stáhnout ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDE hlásněte, aby Miley Cyrus přijela do Prahy, budu vám vděčná...